Catering - Horeca Service Group: złóż zamówienie

Horeca Service Rental

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego: ekspresów do kawy, mebli eventowych Kraków/Katowice

W swojej codziennej pracy śledzimy trendy i zmiany na rynku gastronomicznym, bierzemy udział w targach i spotkaniach branżowych, dzięki czemu uzupełniamy zasoby o nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Naszym nadrzędnym celem jest dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi.

W naszej ofercie znajduje się jeden z najszerszych i najnowocześniejszych asortymentów bufetowych, sztućców, porcelany oraz szkła o wysokich standardach jakości i innowacyjnym designie, które mogą Państwo wykorzystać przy organizacji różnorodnych imprez: spotkanie okolicznościowe, służbowe, konferencja, szkolenia, przyjęcia, catering, event, kolacje degustacyjne, wesela, imprezy plenerowe. Działamy na terenie miast: Kraków oraz Katowice.  

Jesteśmy wypożyczalnią gastronomiczną, która oferuje między innymi: 

 

Wierzymy, że otwartość, profesjonalizm oraz wyczucie estetyczne w realizacji wspólnych projektów przekona Państwa do stałej współpracy.

Horeca Service Catering

Organizacja cateringu dla firm i klientów indywidualnych - Kraków i okolice

Jesteśmy pasjonatami dobrego smaku w kuchni, elegancji na stole i profesjonalnej obsługi.  Działamy na południu Polski, na przykład w stolicy Małopolski - w miescie Kraków, wytyczając nowe kierunki poprzez inwestycję w obsługę cateringową na imprezy, szkolenia, koferencje, kreując przy tym wysoką jakość w rzetelnej cenie. Za każdym razem, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i sugestie, jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły naszą wiedzą i doświadczeniem. 

 

Elastyczność w działaniu pozwoliła nam stworzyć w pełni profesjonalną ofertę produktową, którą z przyjemnością Państwu przedstawimy.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:

 

Proste a zarazem wykwintne menu cateringowe na przyjęcia, szkolenia, a także na domowe uroczystości serwowane z należytą starannością, z pewnością ozdobi każdy bufet i zadowoli każdego klienta.

 

Horeca Service Event

Obsługa cateringowa na szkolenia, konferencje, eventy, przyjęcia

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizowaniu cateringu w Krakowie i nie tylko, dostarczaniu sprzętu i akcesoriów eventowych, zarówno dla klientów biznesowych, korporacyjnych jak i prywatnych. Angażujemy się w każdy etap projektu i dbamy o każdy jego szczegół. Posiadamy doświadczenie, wiedzę i środki, by zagwarantować Państwu wielowymiarowy serwis.

Dostarczamy niezbędny sprzęt, montujemy i demontujemy.
Mając w ofercie produkty tak uznanych światowych producentów, jak Slide Events, Vondom, Blofield, Resol, Nardi, Pedrali, Dajar czy Sixinch jesteśmy w czołówce wypożyczalni eventowych.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i potrzeby, dlatego działamy nie tylko na terenie Krakowa. W odpowiedzi na niekonwencjonalne pomysły, mamy niekonwencjonalne rozwiązania.