Wypożyczalnia warników i termosów do kawy

Organizujesz szkolenie dla pracowników? A może masz w planach bankiet dla kontrahentów czy też rodzinną imprezę i chcesz zapewnić swoim gościom maksimum komfortu? Absolutnym standardem podczas każdego eventu jest kawa i herbata – osoby, które zaprosisz, powinny mieć do nich nieustanny dostęp. Jak zapewnić go w najprostszy sposób? Rozwiązaniem są profesjonalne termosy do kawy. Ustaw kilka (liczba powinna być uzależniona od ilości gości) na stołach umieszczonych w łatwo dostępnych punktach na sali w towarzystwie stylowych filiżanek – w ten sposób zapewnisz gościom profesjonalny catering.

Profesjonalny termos do kawy – funkcjonalny i łatwy w obsłudze

Termosy do kawy oferowane w gastronomii różnią się od tych, które zabierasz ze sobą np. na górskie wycieczki. Czym? Profesjonalny termos:

  • zazwyczaj ma większą pojemność niż ten używany w domowych warunkach – wynająć możesz zarówno termos 1 l, jak i termos 2l, a nawet większe – wybór odpowiedniego zależy od skali eventu, który organizujesz,
  • jest wyposażony w poręczny system nalewania gorącego napoju – tak, aby każdy z gości mógł się bezpiecznie i komfortowo obsłużyć,
  • ma doskonałą izolację termiczną, dzięki czemu pozwala utrzymać odpowiednie ciepło napoju nawet przez kilka godzin,
  • wyróżnia się estetycznym i nowoczesnym designem – dlatego można bez wahania stwierdzić, że przy okazji staje się dekoracją stołu.

Dlaczego warto wynająć termosy do kawy?

wypożyczalnia termosówBez względu na to, czy organizujesz pojedynczy event, np. wesele lub bankiet firmowy, czy też zajmujesz się ich planowaniem profesjonalnie – specjalistyczny sprzęt gastronomiczny będzie Ci niezbędny. Możesz zainwestować w jego zakup, jednak wynajem również się opłaca, ponieważ:

  • masz pewność, że zawsze otrzymasz nowoczesny, w pełni sprawny i doskonale wyglądający sprzęt – termos na kawę, który spełni swoje zadanie niezawodnie,
  • nie musisz ponosić wysokich wydatków na zakup profesjonalnych akcesoriów – dobry termos elektryczny może oznaczać poważną inwestycję, a jeśli potrzebujesz ich kilka i używasz jedynie od czasu do czasu – może być to po prostu zbędny wydatek,
  • otrzymasz urządzenia, które w pełni odpowiadają Twoim potrzebom – nasi doradcy pomogą Ci dobrać właściwe parametry termosów.

Jakie termosy do kawy wynajmiesz w Horeca Service?

Oferujemy wynajem nowoczesnych akcesoriów gastronomicznych wszelkiego typu. Znajdziesz więc u nas zarówno standardowy termos do kawy o pojemności 1 litr, jak również termos barowy, elektryczny i wiele więcej. Dysponujemy jedynie najwyższej klasy sprzętem w doskonałym stanie technicznym.

Ponadto oferujemy Ci możliwość wynajęcia szerokiej gamy wyposażenia gastronomicznego oraz mebli eventowych. Jednym słowem: z Horeca Service możesz zaaranżować miejsce imprezy od A do Z, ciesząc się maksimum komfortu i najwyższą jakością wyposażenia.

Chcesz poznać bliżej nasz asortyment i uzyskać szczegóły oferty? Skontaktuj się z naszym zespołem, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy!