.

Przewiń myszką, aby powiększyć lub pomniejszyć

Stonecast Lavender Lotus Miska

Cena:

0,00 zł
Netto
Ilość

Stonecast to kolekcja rustykalnych i ręcznie zdobionych produktów inspirowanych zmieniającymi się porami roku i świeżymi składnikami dostępnymi w danym okresie. Kolekcja rustykalna została wskrzeszona na podstawie projektu z archiwów Churchilla z czasów fabryki Jamesa Broadhursta. Stonecast jest ręcznie zdobiony drobnym cętkowaniem i rustykalną krawędzią w bogatym złocistym kolorze. Charakter procesu produkcyjnego sprawia, że każdy egzemplarz będzie nieco inny, dodając całościowego uroku przy nakrytym stole.

Produkowane w Wielkiej Brytanii produkty marki Churchill są precyzyjnie zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania branży HoReCa. Każdy krok w procesie produkcyjnym jest sprawdzany i udoskonalany. Od pozyskiwania surowców i unikalnej receptury glinianej bryły po inżynieryjny kształt i liczne kontrole jakości, które zapewniają, że produkty Churchill pracują równie ciężko jak Ty.

W branży hotelarskiej wybór zastawy stołowej musi spełniać najwyższe standardy prezentacji,
praktyczność i wydajność. Ponad 220 lat innowacji, pasji i wiedzy czynią z firmy Churchill naturalnego Partnera w dostarczaniu rozwiązań stołowych.

SLASTRB91

Opis

Średnica
23,5 cm
Pojemność
600 ml

PRODUKTY POWIĄZANE

Zobacz również poniższe produkty!