Gdy organizujesz imprezę, jej istotnym elementem jest część gastronomiczna. Bez względu na to, czy mowa o weselu czy o eleganckim bankiecie dla kontrahentów biznesowych – zadbaj nie tylko o to, aby na stoły trafiło smaczne jedzenie, ale także o stylową aranżację przestrzeni. Podstawą dekoracji są odpowiednio dobrane obrusy – to one sprawiają, że sala, na której serwowane są posiłki, nabiera luksusowego posmaku i bardziej oficjalnego charakteru.

wypożyczalnia obrusówPlanujesz wesele? A może prowadzisz działalność w branży gastronomicznej lub cateringowej? Jeśli tak, skorzystaj z oferty, którą przygotowała dla Ciebie nasza wypożyczalnia obrusów. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć elegancką i wyrafinowaną, czy bardzo nowoczesną aranżację stołu – nasze obrusy oraz inne tekstylia stołowe spełnią Twoje oczekiwania.

Wypożyczalnia obrusów na wesele i nie tylko

Kiedy mogą Ci się przydać stylowe obrusy? Przede wszystkim – podczas dużych i eleganckich imprez, na których podejmujesz dziesiątki, a nawet setki gości. W takim przypadku domowe, niewielkie obrusy po prostu się nie sprawdzą. Potrzebujesz galanterii stołowej, która wyróżnia się:

  • ekskluzywnym designem – wykonanej z wysokiej klasy, solidnych tkanin, które prezentują się elegancko i podkreślają klasę imprezy,
  • wysoką wytrzymałością na zaplamienie i uszkodzenia mechaniczne – to właśnie dlatego nasza wypożyczalnia obrusów sięga wyłącznie po te z najwyższej półki,
  • odpowiednimi rozmiarami – jest dostosowana do tworzenia aranżacji na dużych stołach, także o okrągłym kształcie.

Możesz je wynająć, korzystając z oferty grupy Horeca Service.

Co oferuje nasza wypożyczalnia obrusów?

Jedną ze specjalności Horeca Service jest wynajem sprzętu gastronomicznego, a także tego, które umożliwia wyposażenie sali. Wśród wielu produktów oferujemy także stylowe obrusy. Możesz u nas zamówić:

  • obrusy w szerokiej rozpiętości rozmiarów – dostosowane zarówno do mniejszych stolików, jak i dużych stołów biesiadnych,
  • obrusy odpowiednie do stołów prostokątnych oraz okrągłych,
  • obrusy klasyczne – białe, jak również bardziej dekoracyjne modele.

Jeśli nie jesteś pewien, które najlepiej sprawdzą się na Twoim evencie – nasi doradcy z przyjemnością pomogą Ci dobrać odpowiednią wersję.

Współpracując z nami, możesz liczyć na:

  • szeroki wybór obrusów dopasowanych do każdego typu stolików i odpowiednich na każdy event,
  • sprawną i terminową dostawę zamówionych tekstyliów eventowych,
  • korzystne warunki cenowe wynajmu.

Pamiętaj, że Horeca Service daje Ci również możliwość wynajęcia pozostałych sprzętów o charakterze gastronomicznych, które pozwolą zaaranżować event od A do Z. W naszej ofercie znalazły się m.in. stoły i krzesła, jak również bufety, naczynia, sztućce, a także ekspresy do kawy oraz pozostały sprzęt gastronomiczny. Aby poznać pełną ofertę, skontaktuj się z naszymi doradcami. Z chęcią pomożemy Ci dobrać wyposażenie, które sprawi, że Twoja impreza będzie w pełni udana!

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.