W dzisiejszych czasach coraz więcej osób i firm organizuje różnego rodzaju przyjęcia. Zarówno uroczystości rodzinne, jak i imprezy firmowe takie jak na przykład pikniki czy innego rodzaju spotkania w większym gronie, organizowane zielonych ogrodach i parkach w okresie letnim. Co, jednak zrobić gdy dysponujemy miejscem, ale nie posiadamy na własność wystarczającej ilości mebli? Wynajem stołów, krzeseł oraz zastawy stołowej na określony czas to najlepsze rozwiązanie! Wypożyczalnia stołów, krzeseł i innych mebli eventowych Horeca Service Event zaprasza do zapoznania się z jej ofertą.

Wypożyczalnia stołów Kraków – elastyczność przede wszystkim!Wypożyczalnia stołów Kraków

W naszej wypożyczalni eventowej, można znaleźć dosłownie wszystko, co przyda się przy organizacji przyjęcia. Jeśli organizujemy na przykład przyjęcie weselne w ogrodzie to w Horeca Service wypożyczyć można np. namioty, stoły, krzesła oraz inne meble eventowe, które uznamy za niezbędne. Zapewniamy możliwość wyboru kolorów pokrowców na krzesła, dzięki czemu idealnie będą idealnie dopasowane pod motyw przewodni uroczystości.
Jeśli z kolei nie posiadamy wystarczającej ilości identycznych talerzy i sztućców to również można skorzystać z usług naszej firmy i je wypożyczyć w dowolnej liczbie. Horeca Service Event zadba by były identyczne, eleganckie i efektowne wizualnie. W ofercie znajdą Państwo różne rodzaje zastaw, dzięki którym dopasujemy wszystko pod swój indywidualny gust. Istnieje możliwość wypożyczenia również obrusów i innych dekoracji stołów, które podkreślą charakter organizowanej uroczystości. Nasza marka oferuje również możliwość wypożyczenia fontanny czekolady, która bez wątpienia urozmaici niejedno przyjęcie.

Wypożyczalnia mebli eventowych Kraków / Katowice

Horeca Service Event to także wynajem stołów i krzeseł w mniejszej ilości dla firm organizujących konferencje, eventy czy spotkania biznesowe. W ofercie znajdą Państwo możliwość wypożyczenie platerów, jaki i ekspresów do kawy. To doskonała opcja, zwłaszcza dla mniejszych firm, których nie stać na zakup własnych specjalistycznych ekspresów. Co więcej wypożyczalnie ekspresów do kawy Kraków stają się coraz bardziej popularne na różnorodnego rodzaju szkoleniach czy konferencjach.

Wypożyczalnia meble eventowych Kraków / KatowiceWypożyczalnia stołów i krzeseł, mebli eventowych, zastawy oraz naczyń to bardzo dobra opcja dla wszystkich firm, które zajmują się organizowaniem imprez firmowych czy eventów. W ten sposób nie muszą kupować pełnego sprzętu cateringowego, a jedynie wypożyczyć i dobrać wszystkie elementy zgodnie z wymogami i życzeniami gości.
Nasza wypożyczalnia sprzętu cateringowego poleca się przy organizowaniu dużych konferencji i bankietów. Oferujemy pomoc przy organizacji uroczystości na dużą skalę, gdzie liczba gości liczona jest w setkach, a zapotrzebowanie na wyposażenie eventowe jest bardzo duże. Przygotowując niezapomniane przyjęcie z Horeca Service, nie musimy martwić się o stoły kraków, zastawę, sztućce czy ekspresy do kawy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełne wyposażenie na różnego rodzaju eventy. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą wypożyczalni.