Organizujesz event promocyjny, szkolenie, konferencję, a może wesele na wolnym powietrzu? Bez względu na okazję, potrzebne Ci jest odpowiednie wyposażenie – funkcjonalne, a zarazem estetyczne. Takie, które sprawi, że impreza zyska właściwą oprawę. Jednym z kluczowych sprzętów ba każdym evencie są krzesła. Kraków czy Katowice – możesz je wynająć, korzystając z naszej oferty. Działamy również jako wypożyczalnia pokrowców na krzesła oraz innego wyposażenia gastronomicznego oraz eventowego. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij odpowiednią oprawę każdemu wydarzeniu!

Dlaczego warto się zdecydować na wynajem krzeseł?

wypożyczalnia krzesełGdy planujesz event, w którym uczestniczyć będą dziesiątki czy setki osób – musisz zadbać o ich komfort, a także o estetykę przestrzeni, w której odbędzie się impreza. Dlatego na sali czy w namiocie imprezowym nie mogą się pojawić krzesła o różnych kształtach, kolorach i stylu – nie wyglądałoby to profesjonalnie. Wystrój ujednolicisz, decydując się właśnie na wynajem krzeseł. To proste i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu:

  • zyskasz eleganckie i solidne wyposażenie, dopasowane do charakteru eventu – oferowane przez nas krzesła sprawdzą się zarówno na szkoleniach czy konferencjach, jak i galach biznesowych czy weselach i innych imprezach o biesiadnym charakterze,
  • zaoszczędzisz pieniądze – nie będziesz musiał kupować krzeseł, a koszt wynajmu będzie relatywnie niski,
  • zaoszczędzisz czas – nasz zespół przywiezie odpowiednią liczbę krzeseł, zgodnie z Twoim zamówieniem, a także zajmie się ich rozstawieniem i nałożeniem pokrowców, a po zakończeniu eventu – złożeniem i odtransportowaniem do magazynu.

Wynajem krzeseł oraz wynajem pokrowców na krzesła to zatem doskonałe rozwiązanie – zwłaszcza wówczas, gdy organizujesz event jednorazowo. To także dobra propozycja dla firm, które profesjonalnie zajmują się aranżowaniem szkoleń, konferencji oraz innych wydarzeń biznesowych – z chęcią podejmiemy współpracę na szerszą skalę!

Wypożyczalnia krzeseł, pokrowców na krzesła i innych mebli eventowych

Horeca Service działa nie tylko jako wypożyczalnia krzeseł, ale także szerokiej gamy innych mebli eventowych – m.in. stołów i stolików, za pomocą których zaaranżujesz każdą salę. Jeśli nie jesteś do końca pewien, jakich mebli potrzebujesz – po prostu skontaktuj się z naszymi doradcami, a z przyjemnością doradzimy Ci, co i w jakiej ilości wynająć.

Współpracując z HorecaServis w zakresie wynajmu krzeseł i innych mebli eventowych oraz sprzętu gastronomicznego, zyskujesz pewność, że:

  • otrzymasz wysokiej jakości, solidny sprzęt, który wyróżnia się doskonałą estetyką i będzie dopasowany do specyfiki Twojej potrzeb,
  • zapewnimy Ci kompleksową obsługę – od aranżacji transportu krzeseł i pozostałych elementów do wyznaczonego miejsca, przez jego rozstawienie, aż po odbiór po zakończonej imprezie,
  • zaoferujemy Ci korzystne stawki wynajmu, a kompleksowość naszej oferty pozwoli Ci się wyposażyć od A do Z.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat wynajmowanych przez nas krzeseł oraz innych mebli eventowych – skontaktuj się. Zapraszamy do współpracy!

Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.