Horeca Service

Realizacje na terenie całego kraju. 12 lat doświadczenia. Magazyny zlokalizowane w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu- łącznie 2400 mkw powierzchni i 1500 miejsc paletowych). Zespół 36 osób oraz flota 21 pojazdów- to my.

Naszą misją jest gwarancja przemyślanych, kompleksowych rozwiązań, dostarczanie jakościowych produktów i usług poprzez ciągły rozwój i wykorzystywanie zdobytych doświadczeń w procesach analizy, tworzenia, wyboru i dostawy produktów do rynku gastronomiczno - eventowego. Przy tym uczciwość i wola budowania trwałych relacji biznesowych dopełniają stawianych przez nas zasad.

Jesteśmy firmą stworzoną z pasją przez profesjonalistów i dla profesjonalistów.


Poznajmy się.

Gastro

            Wypożyczalnia gastronomiczna. Trzymamy rękę na pulsie, śledzimy trendy, zbieramy pomysły na  targach, i pozostajemy w kontakcie z najlepszymi producentami, dzięki czemu uzupełniamy zasoby o nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie.
Gwarantujemy dostępność takich grup produktowych, jak:

 • Sztuka stołu- niewątpliwie nasza bardzo mocna strona- najszersza aktualnie oferta porcelany, szkła i sztućców niewątpliwie spotka się z entuzjazmem najbardziej wymagających spotkań
 • W naszej ofercie znajduje się jeden z najszerszych i najnowocześniejszych asortymentów bufetowych i barowych, sztućców, porcelany oraz szkła o wysokich standardach jakości, w zarówno w klasycznym, jak i innowacyjnym designie
 • Oferta naczynek finger food daje Szefom szeroki wybór i pozwala uwolnić kreatywność
 • Stoły, krzesła i wszystko by je ubrać – tkaniny, akcesoria, oświetlenie ledowe
 • Skompletujemy zaplecze cateringowe- ciągi technologiczne, piece konwekcyjne, warniki i termosy do kawy, termoporty
 • Oferujemy pełen zestaw sprzętów do bezpiecznego transportowania zastawy, szkła i mebli eventowych, dzięki którym obsługa imprezy stanie się dla Państwa przyjemna i prosta. Późniejszy zwrot i rozliczenie wynajmu również pozwoli zaoszczędzić na stratach, których ryzyko powstania ciągle staramy się minimalizować
 • Nasze ekspresy do kawy stają się bohaterami wydarzeń eventowych, oprócz szerokiej oferty klasycznej, oferujemy futurystyczne rozwiązanie: Scanomat TopBrewer
 • Na wydarzenia plenerowe i imprezy masowe, przygotujemy dla Państwa ofertę opakowań jednorazowych, w każdej technologii, również w wersji ekologicznej, jadalnej lub z brandowaniem
 • Profesjonalny Specjalista ds. wynajmu sprzętu pomoże przy doborze sprzętu pod konkretne menu i zadba o to, aby żadna z potrzebnych rzeczy nie została pominięta
 • Oferujemy opcję wynajmu średnio i długoterminowego z możliwością zakupu asortymentu pod konkretne potrzeby klienta


Event

            Wypożyczalnia mebli i akcesoriów. Kreatywny zespół Horeca Service Event projektuje firmowe, prywatne, artystyczne lub rozrywkowe wydarzenia. Zadbamy o wszystkie twórcze, techniczne i logistyczne aspekty Państwa eventu, aby ostateczny efekt był doskonałą realizacją Państwa potrzeb, oczekiwań i wizji. Po inspiracje zapraszamy do naszych SCENARIUSZY.

 • Mając w ofercie produkty tak uznanych światowych producentów, jak Slide Events, Resol, Nardi, Pedrali czy Dajar jako wypożyczalnia jesteśmy w ścisłej europejskiej czołówce pod względem jakości i klasy oferowanych mebli i wyposażenia eventowego.
 • Stawiamy na rozwój, dlatego też nierzadko sięgamy do zasobów naszego działu kreatywnego, gdzie tworzymy i produkujemy produkty na potrzeby własne oraz do sprzedaży (marka HS Design).
 • Kreujemy zarówno ustawienia wnętrz, jak i przestrzeni outdoorowych. Meble, namioty, parasole grzewcze, bary, recepcje, regały ekspozycyjne, bufety, strefy wypoczynkowe, widownie, ogrodzenia.
 • Dostarczamy niezbędny sprzęt i meble. Dysponujemy własną flotą samochodową i współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny dostawy.
 • Montujemy i demontujemy. Setki realizacji uczyniły z naszej ekipy montażowej ekspertów, którzy swoją pracę wykonują perfekcyjnie, a co najważniejsze- błyskawicznie. Sztaplowanie mebli, wózki do przewożenia, ridery ustawień- wszystko to sprawia, że realizacje pojawiają się i znikają z Państwa przestrzeni dokładnie w ustalonej formie i  czasie.
 • Rozwijamy się. Dla swoich klientów często rozszerzamy ofertę o meble i akcesoria dedykowane specjalnie na ich imprezy, dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli dokładnie poznać Państwa potrzeby.

W odpowiedzi na niekonwencjonalne potrzeby, mamy niekonwencjonalne rozwiązania. Odpowiednie kontakty do działu wynajmu sprzętu gastronomicznego i eventowego, aby Państwa zapytanie trafiło prosto w ręce ekspertów.


Rozwijamy się!

            Dzięki Wam, Szanowni Państwo, powołaliśmy do życia nowe projekty, o które często pytacie. Należą do nich:

Produkcja i sprzedaż lodu

            Lód produkujemy aktualnie w naszym głównym magazynie w Krakowie. Stąd dystrybuujemy go do pozostałych magazynów. Dzięki nam każda potrzeba może być zrealizowana jednym kontaktem z jedną osobą!


HS Design

            W HS Design dbamy o to, aby nasze produkty cechowały takie określenia, jak jakość, funkcjonalność, mobilność i przystępna cena. Ponieważ ciągle pytacie o możliwość zakupu- postanowiliśmy wyodrębnić wszystkie nasze produkty, tworzymy katalog i do końca 2020 roku z pewnością zadebiutujemy w segmencie sprzedaży produktów bufetowych. Już teraz nasz własny brand liczy ponad 100 produktów, które na co dzień zasilają nasze portfolio wypożyczalni. Mamy głowy pełne pomysłów, czas przelać wszystko na papier!


Wynajem produktów wielokrotnego użytku

            Parlament Europejski zatwierdził 27.03.2019r. zakaz sprzedaży wyrobów jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych. Następujące produkty jednorazowego użytku wykonane z tworzywa sztucznego zostaną do 2021 roku objęte zakazem sprzedaży w UE:

 • Sztućce (widelce, noże, łyżki i pałeczki)
 • Talerzyki i inne naczynia
 • Słomki do napojów
 • Rączki do balonów
 • Tworzywa sztuczne ulegające oksydegradacji i pojemniki do żywności oraz styropianowe kubeczki

Już teraz mamy rozwiązanie dla wszystkich festiwali, eventów, pikników oraz imprez masowych, które dotychczas korzystały z powyższych produktów. Wprowadziliśmy do oferty wynajmu oraz sprzedaży kubków, szklanek i kieliszków z materiału wielokrotnego użytku- SAN. Po więcej szczegółów zajrzyj do zakładki Naczynia wielokrotnego użytku.


Wynajem średnio i długoterminowy

            Obecnie panujący trend polegający na używaniu kosztem posiadania, zawitał również do naszej branży. Ekonomia współdzielenia (ang. sharing economy) rozwija się w błyskawicznym tempie a polega na tym, że coraz częściej odchodzimy od posiadania danego dobra kosztem jego użytkowania. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wdrożyliśmy projekt polegający na posiadaniu porcelany a la carte marki Churchill oraz wyposażenia technologii kuchennej opartej o markę Zanussi, w okresie średnio i długoterminowym oraz bezpłatnej wymiany na inny / nowszy sprzęt, w trakcie trwania umowy. Optymalizacja kosztów jest w tym projekcie nieporównywalnie większa niż kupno. Kupując sprzęt Inwestor oczekuje zwrotu z danej inwestycji, co w wielu przypadkach uniemożliwia podążanie za nowymi trendami czy pojawiającymi się rozwiązaniami technologicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dłuższych wynajmów w odpowiednich zakładkach.


Szkolenia

            Posiadamy odpowiednie szkolenia oraz bazę trenerów, aby móc w pełni odpowiedzialnie i kompetentnie szkolić osoby w gastronomii. Zakładka Szkolenia w szerszym stopniu opisuje sposób funkcjonowania. 

           Zapraszamy do współpracy!

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text